Russkie Trip Team!

Większość naszych tripów to wypady lokalne, bo to tutaj czujemy się najlepiej, ale nie braknie pewnie relacji z dalszych wypraw, imprez reko czy wyjazdów hokejowych zresztą sami zobaczycie.

Jak ktoś nas nie zna to już śpieszę z przedstawieniem:

Kasia – geolog i jak na geologa przystało nie widzi już kamieni, a skały czy minerały. Dzięki niej w domu jest pełno… „gruzu” znaczy drogocennych zbiorów skał, skamielin, czy minerałów z przeróżnych zakątków naszej planety. W czasie naszych wypraw najczęściej nawigator i głos rozsądku.


Maciek – pasjonat historii zwłaszcza lokalnej tzw. „wybitny znawca amator”. To co dla większości jest kupą ziemi dla niego pewnie jest grodem, kurhanem czy bogi wiedzą czym jeszcze. Uwielbia historię regionu Księstwa Cieszyńskiego, ale jak trafi gdzieś indziej także znajdzie coś dla czego warto pobrodzić po kostki w błocie.


Jerzy – z wykształcenia kartograf, mechanik. Wszystko musi zbadać i sprawdzić, czy się rusza i jeśli tak to w jaki sposób. Do każdej ciekawostki podchodzi z zainteresowaniem i spokojnie przygląda się sprawie. Poszukiwacz skamieniałości, skarbów.

Stach – najmłodszy z naszej ekipy. Człowiek demolka, intensywny i kipiący energią. Wejdzie wszędzie tam, gdzie inni boją się nawet spojrzeć. Boi się tylko braku jedzenia w zasięgu ręki, jako pierwszy zasypia w samochodzie. Zawód alpinista, poszukiwacz przygód.

To są nasze skarby i motory do wyjścia z domu. Z naszych połączonych sił powstał RUSSKIE TRIP TEAM!!!